Úvod > Aktuality > Narozeninová sbírka pro Hospic Sv. Jiří v Chebu

Narozeninová sbírka pro Hospic Sv. Jiří v Chebu

Měsíc únor se pro Hospic Sv. Jiří stává významným milníkem v poskytování služeb mobilní specializované paliativní péče.

Dovolte nám u příležitosti 10. výročí existence hospice popřát všem zaměstnancům a členům multidisciplinárního týmu mnoho dalších sil, elánu, empatie, porozumění a souznění, které nalezli ve službě bližnímu.

Slova, která by dokázala popsat naši vděčnost za jejich nasazení, práci a péči o naše nejmilovanější neexistují.

S pokorou a úctou jim společně s vámi posíláme upřímné poděkování za to, že nás neopouštějí ani v těch nejtěžších chvílích lidského života.

Děkujeme vám.❤️

Chcete-li podpořit fungování chebského hospice v rámci celého Karlovarského kraje, následujte odkaz na speciálně zřízenou narozeninovou sbírku na platformě znesnáze21: Narozeninová sbírka

Především vám pak děkujeme za vaši podporu a přízeň.